• +37065515932
    I-VII 10:00-21:00

Skrydžiai į Austriją

Šalys ir kryptys / Skrydžiai į Austrija

  • Gyventojų skaičius: ~8847037
  • Valiuta: EUR

Austrijos Respublika (vok. Republik Österreich) – valstybė Centrinėje Europoje, sudaryta iš 9 federacinių vienetų - žemių. Austrija šiaurėje ribojasi su Vokietija ir Čekija, rytuose su Slovakija ir Vengrija, pietuose su Slovėnija ir Italija, vakaruose su Šveicarija bei Lichtenšteinu. Tai žemyninė valstybė, neturinti priėjimo prie jūros. Apie 60 % šalies teritorijos užima Rytinės Alpės.

Austrija – kalnuota šalis, esanti rytiniame Alpių masyvo pakraštyje. Alpių kalnų grandinės driekiasi vakarinėje ir pietinėje šalies dalyje, o rytinių provincijų reljefas žemesnis – jos priklauso Dunojaus baseinui.

Valstybinė kalba – vokiečių; atskiruose regionuose kroatų, slovėnų ir vengrų. Sostinė – Viena. Didžiausias miestas – Viena.

Klimatas. Austrijos klimatas – daugiausia alpinis. Aukščiausiuose kalnuose vidutinė metinė temperatūra yra žemiau 0 laipsnių ir netgi vasarą iškrenta sniego. Daugiausia atmosferos kritulių iškrenta šiaurinėse Alpėse (virš 2000 mm), mažiausia – slėniuose ir daubose (Admonte 623 mm, Insbruke 819 mm). Temperatūra ir vėjas labai priklauso nuo reljefo – pietinių ir šiaurinių šlaitų oras tuo pačiu metu dažnai yra labai skirtingas.

 

 

 

Pigūs skrydžiai į Austriją

Pigūs skrydžiai į Vieną

Pigūs skrydžiai į Vieną

nuo €12939

Viena (vok. Wien) – didžiausias Austrijos miestas, sostinė ir tuo pačiu viena iš devynių Austrijos žemių. Pagal gyventojų skaičių Viena yra dešimtas pagal dydį miestas Europos sąjungoje. Mieste reziduoja kai kurios tarptautinės organizacijos (JTO, TATENA, OPEC ir kt.).Šimtmečiais Viena buvo Habsburgų dinastijos rezidencija. Taip miestas tuo metu išsivystė į vieną iš Europos kultūros ir politikos centrų. 2001 m. Vienos senamiestis buvo įrašytas į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo...