• +37065515932
    I-VII 10:00-21:00

Skrydžiai į Vašingtoną

Šalys ir kryptys / Skrydžiai į JAV / Skrydžiai į Vašingtonas

  • Gyventojų skaičius: ~327167434
  • Valiuta: USD
Skrydžiai į Vašingtoną

Vašingtonas (oficialiai – Kolumbijos apygarda; angl. Washington, District of Columbia) – JAV sostinė, miestas šalies rytuose, prie Atlanto vandenyno. Nors pačiame mieste gyvena kiek daugiau nei 630 000 gyventojų, metropoliniame Vašingtono-Baltimorės regione gyvena apie 8,5 mln. žmonių (2010 m. surašymo duomenimis).

Vašingtone yra trys didesni oro uostai. Ronald Reagan Washington National Airport yra kitoje Potomako upės pusėje Arlingtone, Virdžinijos valstijoje, kuriame kyla ir leidžiasi JAV vidaus reisų lėktuvai. Tarptautinius skrydžius priima Washington Dulles International Airport, esantis už 42.3 km į vakarus nuo sostinės. Baltimore-Washington International Thurgood Marshall Airport yra įsikūręs už 51 km šiaurės rytų kryptimi Merilando valstijoje.

Daugelis gyventojų dirba valstybės tarnyboje, paslaugų sferoje, prekybos ir finansų srityse. Išvystyta maisto, poligrafijos, karinė pramonė. Yra Vašingtono metropolitenas. Kodėl vykti į Vašingtoną? Vašingtone yra nacionalinė mokslų akademija, JAV kongreso biblioteka, universitetai. Mieste yra baltas 169 m aukščio Dž. Vašingtono obeliskas, pastatytas 1848–1884 m. ir atidengtas 1888 m. spalio 9 d.; iki Eifelio bokšto pastatymo 1889 m. jis buvo aukščiausias pastatas pasaulyje. Kongreso rūmų pastatas – Kapitolijus (1793-1865 m.), prezidento rezidencija – Baltieji rūmai (1792-1829 m.). Taip pat yra JAV nacionalinis muziejus, oreivystės ir astronautikos muziejus, meno galerija, dailės galerijos. Kada keliauti į Vašingtoną? Ruduo – švelniai šiltas, todėl tai bene geriausias laikas aplankyti Vašingtoną. Jei keliauti reikėtų žiemą – baimintis nereikėtų, nes žiemos čia paprastai nėra atšiaurios. Pavasaris, kaip bebūtų keista, nėra labai šiltas, kokio norėtume. Kovą - balandį dažnai sulaukiama lietaus ir stiproko vėjo. Na, o vėlyvas pavasaris – puikus metas keliauti į Vašingtoną. Vasarą, o ypač liepą - rugpjūtį, keliautojams patariama nepamiršti pasiimti su savimi vandens, nes kartais karštis gali būti gana alinantis.
Kita: Nepraleiskite progos nukeliauti prie Niagaros krioklio – vieno didžiausių gamtos stebuklų. Atkreipkite dėmesį, kad Vašingtone, lyginant su kitais didžiuliais miestais, nėra daug didelių namų.

 

 

Pigūs skrydžiai į Vašingtoną

Bilietai į Vašingtoną iš Vilniaus

nuo €73375

Bilietai į Vašingtoną iš Rygos

nuo €78476