• +37065515932
    I-VII 10:00-21:00

Skrydžiai į Kroatiją

Šalys ir kryptys / Skrydžiai į Kroatija

  • Gyventojų skaičius: ~4089400
  • Valiuta: HRK

Kroatijos Respublika (Kroatija) – valstybė Europoje, Centrinės Europos ir Balkanų kryžkelėje, besiribojanti suAdrijos jūra pietuose, Slovėnija, Vengrija, Bosnija ir Hercegovina, Serbija bei Juodkalnija. Nuo 2013 m. liepos 1 d. yra Europos Sąjungos narė.

Valstybinė kalba - kroatų. Sostinė - Zagrebas. Didžiausias miestas - Zagrebas.

Klimatas. Kroatijoje išskiriamos trys klimatinės zonos: Viduržemio pajūrio, kalnų ir vidutinė žemyninė. Viduržemio pajūrio, arba subtropinio, klimato zona apima Adrijos jūros pakrantę ir Dinarų salyną. Šioje teritorijoje vasaros karštos ir sausos, žiemos vėsios ir lietingos. Vidutinė liepos ir rugpjūčio mėnesių oro temperatūra +24 laipsniai Celsijaus. Dienomis paprastai būna 27-30, naktimis 20-22 laipsniai šilumos. Sausio naktimis vidutiniškai būna +5, dienomis +12 laipsnių šilumos.

Pigūs skrydžiai į Kroatiją

Pigūs skrydžiai į Zagrebą

Pigūs skrydžiai į Zagrebą

nuo €26449

Zagrebas – Kroatijos sostinė ir didžiausias miestas. Miestas įsikūręs pietinėje Medvednicos kalno papėdėje, šiauriniame Savos krante, 120 metrų virš jūros lygio. Yra universitetas (įkurtas 1669 m.), operos rūmai, muzikos ir meno akademijos, Kroatijos mokslų akademija. Kelionių ekspertų patarimai: Kodėl vykti į Zagrebą? Zagrebe gausu įvairiausių paminklų ir įdomių architektūrinių detalių. Vienas gražiausių – Gyvybės fontanas. Nacionaliniais ornamentais išpuoštas Šv. Marko b...