• +37065515932
    I-VII 10:00-21:00

Skrydžiai į Lenkiją

Šalys ir kryptys / Skrydžiai į Lenkija

  • Gyventojų skaičius: ~37978548
  • Valiuta: PLN

Lenkijos Respublika – (lenk. Rzeczpospolita Polska) yra vidurio Europos valstybė. Vakaruose ji ribojasi su Vokietija, pietuose – su Čekija ir Slovakija, rytuose – su Ukraina ir Baltarusija, šiaurėje – su Lietuva ir Rusijos Federacijai priklausančia Kaliningrado sritimi ir Baltijos jūra.

Valstybinė kalba Lenkų. Sostinė - Varšuva. Didžiausias miestas – Varšuva

Klimatas. Vidutinių platumų žemyninis, pakrantėse pereinantis į jūrinį. Orai labai permainingi ir skirtingi. Vasarą gali būti labai karšta, nuo balandžio iki birželio bei nuo rugsėjo iki spalio vyrauja vidutiniškai šilti orai, nuo gruodžio iki vasario mėnesio galima tikėtis didelių šalčių. Sninga nuo lapkričio iki kovo mėn. Kalnuose sniegas išlieka visą žiemą, todėl puikios sąlygos slidinėjimui. Vidutinė Sausio mėnesio temperatūra -3°C, Liepą - +20-25°C. Palankiausi vasaros atostogoms orai vyrauja rugpjūčio mėnesį.

Pigūs skrydžiai į Lenkiją

Pigūs skrydžiai į Varšuvą

Pigūs skrydžiai į Varšuvą

nuo €5650

Varšuva – (lenk. Warszawa) – Lenkijos sostinė ir didžiausias miestas, miestas-apskritis. 1,73 mln. gyventojų (2014). Miestas įsikūręs centrinėje Lenkijoje, Mazovijoje, prie Vyslos upės. Mokslinis, kultūrinis, politinis ir ūkinis centras. Varšuvoje yra Lenkijos parlamento, prezidento ir centrinės valdžios įstaigų buveinės. Varšuva taip pat yra Mazovijos vaivadijos sostinė. Kelionių ekspertų patarimai: Kodėl vykti į Varšuva? Rekomenduojame apžiūrėti ir pamatyti XIV amžiuje Mazovijos kun...