• +37065515932
    I-VII 10:00-21:00

Skrydžiai į Liuksemburgą

Šalys ir kryptys / Skrydžiai į Liuksemburgas

  • Gyventojų skaičius: ~607728
  • Valiuta: EUR

Liuksemburgas – (oficialiai Liuksemburgo Didžioji Hercogystė (liuks. Groussherzogtum Lt ?zebuerg, vok. Großherzogtum Luxemburg, pranc. Grand-Duché de Luxembourg) – nedidelė valstybė vakarų Europoje, besiribojanti su Vokietija, Prancūzija bei Belgija.

Valstybinė kalba - Šalyje vartojamos trys oficialios kalbos: vokiečių, prancūzų ir liuksemburgiečių. Sostinė - Liuksemburgas.

Liuksemburgas priklauso „Žemųjų šalių“ regionui (kurį taip pat sudaro Belgija ir Nyderlandai). Taip pat Liuksemburgas priklauso ir šių trijų valstybių ekonominei sąjungai, vadinamai Beniliuksu (nuo 1948 m.). Žemosios šalys yra tankiausiai gyvenamos Europoje, tačiau gyvenimo lygis jose yra labai aukštas. Liuksemburgas yra viena iš šalių, kurios įkūrė Europos Sąjungą.

Klimatas: Vidutinė metinė oro temperatūra svyruoja nuo +7C šiaurėje iki +9C pietuose. Šiaurėje drėgniau negu pietuose – atitinkamai vidutinis daugiametis kritulių kiekis nuo 1000 mm iki 670 mm. Ypač saulėti ir švelnūs orai Mozelio slėnyje.

 

Pigūs skrydžiai į Liuksemburgą

Pigūs skrydžiai į Liuksemburgą

Pigūs skrydžiai į Liuksemburgą

nuo €23711

Liuksemburgas – Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės sostinė, komuna, išsidėsčiusi prie Alzeto ir Petruso upių santakos. Liuksemburgas taip pat yra Liuksemburgo apygardos ir Liuksemburgo kantono administracinis centras. Miestas yra pagrindinis šalies ekonominis ir administracinis centras. Taip pat, Liuksemburgo mieste yra įsikūrusios Europos Sąjungos institucijos: Europos Sąjungos Teisingumo Teismas, Europos Audito Rūmai, Europos Parlamentogeneralinis sekretoriatas, o taip pat Europos investicijų bankas, E...