• +37065515932
    I-VII 10:00-21:00

Skrydžiai į Rusiją

Šalys ir kryptys / Skrydžiai į Rusija

  • Gyventojų skaičius: ~144478050
  • Valiuta: RUB

Rusija (rus. Россия), oficialiai Rusijos Federacija (rus. Российская Федерация) – didžiausia pagal plotą pasaulyje valstybė, besidriekianti nuo Baltijos jūros iki Ramiojo vandenyno. Rusija ribojasi su (iš vakarų į rytus): Norvegija, Suomija, Estija, Latvija, Baltarusija, Lietuva, Lenkija, Ukraina, Gruzija, Azerbaidžanu, Kazachstanu, Kinija, Mongolija ir Šiaurės Korėja.


Valstybinė kalba - rusų. Sostinė - Maskva. Didžiausias miestas - Maskva.

Klimatas. Rusijos Federacija nutįsusi per šiaurinę Eurazijos superkontinento dalį. Dėl valstybės dydžio, klimatas įvairiose valstybės dalyse be galo skiriasi. Rytų Europos lygumoje nuo šiaurės į pietus atitinkamai plyti tundra, taiga, mišrieji ir plačialapių miškai, stepės bei pusdykumės.

Šalyje net 23 objektai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Pigūs skrydžiai į Rusiją

Pigūs skrydžiai į Maskvą

Pigūs skrydžiai į Maskvą

nuo €56663

Maskva – Rusijos Federacijos sostinė, Maskvos srities ir stambus kultūros centras. Didžiausias Europos miestas. Kodėl vykti į Maskvą? Maskva yra politinis, ekonominis ir kultūrinis šalies centras, joje veikia Maskvos universitetas, aukštosios ir profesinės mokyklos, daugybė cerkvių, teatrų, muziejų, galerijų. Vienas iš miesto simbolių yra ir 540,1 metro aukščio Ostankino televizijos bokštas. Maskvoje yra Rusijos stačiatikių bažnyčios patriarchato rezidencija, įsikūrusi Danilovo v...