• +37065515932
    I-VII 10:00-21:00

Skrydžiai į Slovėniją

Šalys ir kryptys / Skrydžiai į Slovėnija

  • Gyventojų skaičius: ~2067372
  • Valiuta: EUR

Slovėnijos respublika – valstybė centrinėje Europoje, besiribojanti su Italija vakaruose, Kroatija pietuose ir rytuose, Vengrija šiaurės rytuose, Austrija šiaurėje ir Adrijos jūra pietvakariuose.

Valstybinė kalba -slovėnų . Sostinė -Liubliana. Didžiausias miestas -Liubliana.

Klimatas: Viduržemio jūros (mediteraninis) pajūryje, vidutinių platumų pereinantis iš jūrinio į žemyninį didesnėje dalyje, alpinių ir subalpinių pievų kalnuose. Pajūryje karštos ir sausos vasaros bei švelnios ir lietingos žiemos. Vidutinė metinė oro temperatūra °C: Adrijos pajūris + 14°C, Liubliana + 10°C, Murska Sobota + 9°C, Ratečė + 6°C. Pajūriui būdingi stiprūs sezoniniai vėjai.

Pigūs skrydžiai į Slovėniją

Pigūs skrydžiai į Liublianą

Pigūs skrydžiai į Liublianą

nuo €24774

Liubliana – miestas vidurio Slovėnijoje, prie Liublianicos upės; šalies sostinė. Miestas yra svarbiame rytų ir vakarų prekybos kelyje; netoliese yra Triesto miestas. Tai svarbus tarpinis punktas tarp vidurio Europos ir Adrijos jūros. Pramonės centras, gaminamas porcelianas, popierius, baldai, muilas, chemikalai, odos dirbiniai. Gerai išvystytas turizmas – mieste yra gražių panoramų, istorijos ir architektūros paminklų. Liublianos universitetas įkurtas 1595 m. Senamiestyje yra XII a. pilis, pastatyta...